tot azi.
hmm, dacă mă gândesc mai bine... cred că putea fi mult mai rău.
April 14, 2011
bio. şcoală. şedinţă.
oh kids, azi e şedinţa cu părinţii.
cel mai mult mi-aş dori să nu vină aia de biologie şi de fapt, că tot mi-am amintit de ea... mâine am bio. Chestia ciudată e că mie biologia de fapt îmi place.
Doar că ultimul timp... am cam dat-o în bară în ceea ce priveşte această materie. Şi când scriu că am dat-o în bară... chiar acolo am nimerit.
"Teacher:Vino,when do you like the school most?
Vino:When it is closed,Miss"
cel mai mult mi-aş dori să nu vină aia de biologie şi de fapt, că tot mi-am amintit de ea... mâine am bio. Chestia ciudată e că mie biologia de fapt îmi place.
Doar că ultimul timp... am cam dat-o în bară în ceea ce priveşte această materie. Şi când scriu că am dat-o în bară... chiar acolo am nimerit.
"Teacher:Vino,when do you like the school most?
Vino:When it is closed,Miss"
April 12, 2011
April 10, 2011
poate dacă...
Poate dacă aş trece şi peste asta cum trec peste toate oare nu o să fie totul la fel?
şi totul va reveni la normal, mereu cum a fost.
ah, pe cine păcălesc, nu poate să fi niciodată la fel. Poate fi doar mai bine de atât....
....sau mai rău.
şi totul va reveni la normal, mereu cum a fost.
ah, pe cine păcălesc, nu poate să fi niciodată la fel. Poate fi doar mai bine de atât....
....sau mai rău.
April 4, 2011
Subscribe to:
Posts (Atom)


