April 14, 2011

bio, şcoală, şedinţă 2.

tot azi.
hmm, dacă mă gândesc mai bine... cred că putea fi mult mai rău.

bio. şcoală. şedinţă.

oh kids, azi e şedinţa cu părinţii.
cel mai mult mi-aş dori să nu vină aia de biologie şi de fapt, că tot mi-am amintit de ea... mâine am bio. Chestia ciudată e că mie biologia de fapt îmi place.
Doar că ultimul timp... am cam dat-o în bară în ceea ce priveşte această materie. Şi când scriu că am dat-o în bară... chiar acolo am nimerit.

"Teacher:Vino,when do you like the school most?
Vino:When it is closed,Miss"

April 12, 2011

speechless

Congrats, you're fucked up.

April 10, 2011

poate dacă...

Poate dacă aş trece şi peste asta cum trec peste toate oare nu o să fie totul la fel?
şi totul va reveni la normal, mereu cum a fost.
ah, pe cine păcălesc, nu poate să fi niciodată la fel. Poate fi doar mai bine de atât....
....sau mai rău.

I would.

"True love doesn't have a happy ending. True love never ends."
Would you give up your happiness to see me smile?


April 4, 2011

I have to do something

.
Thank you for a wonderful day, sunshine.

April 3, 2011

promit! trebuie neapărat să-mi rezerv o zi numai pentru filme.
Filme frumoase cu un final fericit!
Ăsta e pur si simplu g e n i a l.